Školení WordPress, kurz WordPress, jak na WordPress

1. GoldenEgg workshopškoleníkurz nebo jak tomu budeme říkat se povedl. Přes 10 návštěvníků zhlédlo praktické ukázky jak na WordPress z pohledu efektivity tvorby webových prezentací pro firmy.

Navštivte Facebook a zjistěte více.

Autor

goldeneggc

Publikováno

6.11.2016

Komentáře

2

Sdílet

Vložte komentář

Your Name:
Website:
E-mail:
Message:

:

Akademie Golden Egg byla dobrá. Mirek Píša představil projekt, který má určitě obrovský potenciál. A za sebe mohu říct, že to přesně nástroj, který je vhodný pro grafika, který nezná anebo neumí kódovat šablony webu pro Wordpress. Na několika skutečných projektech dokázal jasně ukázat, jak lze efektivně využít pracovní čas a tím si zvýšit hodinovou sazbu. Paráda, kdo by tohle rád neposlouchal. Nutno, ale říct, že Golden Egg není nástroj, který pochopíte za pár minut. Určitě se vám hodí znalosti některých builderů. Nicméně GE je velmi jedinečný. Mě osobně se GE líbí, že k tvorbě nepotřebujete kupovat prémiovou šablonu, ale sami si ji v GE vytvoříte sami. Popřípadě si vytvoříte web ve Photoshopu a ten pak přenesete. Akademie Akademie mi v první řadě umožnila se setkat s otcem myšlenky. Je to skvělé, když se můžete bavit s někým, kdo několik let věnuje mnoho úsílí, aby vytvořil skutečnou hodnotu. Na akademi se pak řešily konkrétní případy a problémy jednotlivých uživatelů. A to musím říct, že to bylo skvělé. Protože ve skupině se nenašel problém, který by se opakoval, ale každý měl něco, s čím si nechal od Mirka poradit. Mohu říct, že celodenní nebyl promarněný čas. A těším se na další pokračování. Které už možná bude více konkrétní na samotnou práci s Golden Egg.

:

Díky Tondo, přesně toto nám dává sílu rozvíjet projekt stále o nové funkce, protože mnoho lidí vůbec neví jaký potenciál lze v GE využít. Trochu jsme předběhli dobu a čas doufáme ukáže. Ještě jednou díky, tým GoldenEgg.