Reference & hotové projekty

Jedná se o špičkovou firmu v oblasti vývoje AAD pro parašutisty

m² multi AAD

NAVŠTÍVIT WEB

E-shop s výrobky pro motorkáře, pokud máte zájem o tuto šablonu, zašlete dotaz:  info@golden-egg.cz

E-SHOP KNOX

NAVŠTIVIT WEB

Katalog helem NZI. Pokud se Vám líbí tento styl, kdykoliv nás kontaktujte info@golden-egg.cz

NZI HELMY

NAVŠTÍVIT WEB

Zatím nejlepší věc co jsem pro tvorbu webů pro své zákazníky našel. Jde o nástroj, a to tak komplexní, že počáteční investice času může dost lidí odradit. Ale po zvládnutí základních operací a filozofie je paráda s ním pracovat. Vůbec nelituji vloženého času a úsilí tento nástroj zvládnout. Navíc česká podpora, která reaguje, dalo by se říci, okamžitě a odstraňuje chyby skoro bez čekání, tak to se mi u ničeho jiného dříve nestalo a to jsem pár šablon, i prémiových, použil.
Prostě jsem s Golden Eggem spokojen a pro tvorbu webů nemám potřebu používat cokoli jiného.

Martin Černoch

Zatím jsem úspěšně vytvořil pro svého klienta jeden web. Mám zkušenosti i s tzv. prémiovými šablonami ze zahraničí, ale nedá se to absolutně srovnat. Z počátku několik hodin zkoumání, zkoušení, ale vytvořím v GE prakticky cokoliv, co potřebuji. Velice chválím aktivní podporu, která reaguje velice rychle, v Češtině 🙂 Využívat GE budu převážně na menší weby pro klienty, kteří nemají prostředky na web na míru za 40tis…

Petr Martinovsky

Software je opravdu dobrej, moc dobrej, Je až neskutečně komplexní což je ze začátku trochu „nevýhoda“ protože pár hodin v tom plavete, ale potom v tom opravdu uděláte všecko co Vás napadne o čemž se mi nikdy ani nezdálo. Aktivní přístup a zájem tvůrce o to co si o tom myslíme a co vylepšit tuto skvělou věc jen podrtrhuje kvalitu. A za ty kačky…. Jednoznačně TOP

David Koudela

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit pravdivost sloganu GoldenEggu – nástroj pro efektivní tvorbu webových prezentací. Jak již bylo zmíněno, při prvním pohledu systém může působit uživatelsky méně přívětivě než jiné buildery, ale stačilo se řídit pokyny perfektní podpory produktu, sledovat videa a pak obětovat patřičné množství hodin samostudia zkoušením tvorby konkrétních stránek. Po základním porozumění filozofie GoldenEggu je pak již tvorba webu opravdu pouhé skládání jednotlivých prvků. Současná nabídka použitelných prvků je nyní již tak široká, že jsem nenarazil na věc, kterou bych na web chtěl umístit a v GoldenEggu by to nebylo možné. Velmi si také cením přístupu tvůrců k méně znalým zákazníkům, kdy bylo vše řešeno vždy velice rychle a srozumitelně.

Josef Břoušek

Button 1 default text
Button 2 default text

Web pro půjčovnu motorek s booking systémem. Pokud se Vám líbí tento styl, kdykoliv nás kontaktujte info@golden-egg.cz

PŮJČOVNA MOTOREK

NAVŠTÍVIT WEB

E-shop, kombinace GoldenEgg + Woocommerce, pokud máte zájem o tuto šablonu webu + shopu, tak nás kdykoliv kontaktujte info@golden-egg.cz

E-SHOP RUKAVICE

NAVŠTÍVIT WEB

Web pro hotel a restauraci.

HOTEL A RESTAURACE

NAVŠTÍVIT WEB

Web pro restauraci, napojení na blog a katuality, pokud máte zájem o tuto šablonu, tak nás informujte: info@golden-egg.cz

RESTAURACE

NAVŠTIVIT WEB

Web srub v Českém ráji. Využití funkce VERTIKÁLNÍHO MENU a BOOKINGU. www.srub-osek.cz

UBYTOVÁNÍ VE SRUBU

NAVŠTÍVIT WEB

Značka FEMONT a 3 divize této firmy.

TECHNOLOGICKÁ FIRMA

NAVŠTÍVIT WEB

Web a šablona výrobní firmu. Pokud se Vám líbí tento styl, kdykoliv nás kontaktujte info@golden-egg.cz

ERGONOMICKÉ STOLY

NAVŠTÍVIT WEB

Web pro služby, např. pro advokáty, pokud máte zájem o tuto šablonu, zašlete dotaz:  info@golden-egg.cz

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ

NAVŠTIVIT WEB

Web a šablona pro spediční firmu. Pokud se Vám líbí tento styl, kdykoliv nás kontaktujte info@golden-egg.cz

SPEDIČNÍ FIRMA

NAVŠTÍVIT WEB

EXPERIMENTÁLNÍ KONCEPTY & ŠABLONY

Experimentální šablony prezentují možnosti GoldenEgg Website Builderu. Z ukázek lze vidět, že lze vytvářet různé koncepty. Z dodaných PSD souborů lze vytvořit zcela stejný design kompletní webové prezentace. Další ukázky: maskování SVG http://svg-masking.goldenegg-theme.com, ONE PAGE lze vytvořit do hodiny http://one-page.goldenegg-theme.com, další naleznete přímo v instalaci GoldenEgg.

DALŠÍ WEBOVÉ PREZENTACE

Elektrické vozy. Ekologie.

EUROGREEN

NAVŠTÍVIT WEB

Web prezentující akce v Brně a okolí.

PRŮVODCE BRNEM

NAVŠTÍVIT WEB

Další webové prezentace si vyžádejte na info@golden-egg.cz.

Web pro výrobce autorských šperků.

AUTORSKÝ ŠPERK

NAVŠTÍVIT WEB

OHLASY NA 1. GOLDENEGG AKADEMII

1. GoldenEgg Website Builder Academy se povedla, brzy se ozvou návštěvníci. Prezentovali jsme jak efektivně tvořit weby…

Zveřejnil(a) GoldenEgg – nástroj pro efektivní tvorbu webových prezentací dne 4. listopad 2016

1. GoldenEgg akademie

4. listopadu se konala 1. GoldenEgg akademie, kde jsme přestavili možnosti systému osobně. Všichni návštěvníci ocenili komplexnost a efektivitu tvorby webových prezentací a e-shopů. Již brzy představíme projekty klientů.

S GoldenEgg Website Builder jsem schopen postavit prezentaci přesně dle potřeb. Nejvíce oceňuji možnost jakékoliv úpravy jednotlivých addonu. Během několik vteřin.

Václav Klouda | Freelancer

Oceňuji množství funkcí, které není nutné vyvíjet na míru klienta. Tým programátorů se může soustředit na vývoj specifických požadavků při vývoji komplexních projektů.

Jan Žmolík | Web Developer

Pro budoucí oblast, které se chci věnovat, jsem si vybral nástroj GoldenEgg.  Jsem schopen postavit web od A do Z s minimálním využitím subdodávek.

Matěj Kynčl | Reklamní služby

GOLDENEGG: PHOTOSHOP VE WORDPRESSU. Nedaleko Českého ráje už více než dva roky nenápadně vzniká ambiciózní projekt pod názvem GoldenEgg, který chce změnit tvorbu šablon pro WordPress a usnadnit tak práci autorům webů.

SEPARATISTA.NET | Magazín o WordPress

Button 1 default text
Button 2 default text

1. Žádné zdržovaní při načtení builderu a editace addonů (elementů). Napřiklad oproti AVADA a Visual Composer je tento systém mnohem rychlejší.

2. Bez zdržování načítání webu instalací dalších pluginu třetích stran. Tento system obsahuje vše pro tvorbu kompletních stránek.

3. Podpora je velmi rychlá, řeší chyby defakto hned.

4. V administraci hned vidíte vysledný vzhled menu, efekty gridu a mnoho dalšího…

5. Builder umožňuje vytvořit si vzhled a přenest ho na jiný web přímo v systemu, takže pohodlně můžete připravit grafiku a pak si jí nainporotvat do nových stránek.

6. Rychlost a generování stránek velmi oceňuji,  GoldenEgg v rychlosti nemá žádnou konkurenci.

7. Oproti premiovým šablonám je vynikající v tom, že nemusím danou šablonu po zakoupení „ohýbat“. Tento system dělá přesně to co chci. Takže mi odpadly veškéré starosti při vybírání prémiových šablon. Nemusím kupovat různé, ale rovnou si je dělám v tomto systemu.

Martin Sabol

Webdesigner

Jméno
Příjmené
Odkaz ke stažení poslat na e-mail:
Nemusíte se obávat SPAMU, také ho nemáme rádi 🙂
STÁHNOUT ZDARMA

Tel.: 773 604 604
E-mail: info@golden-egg.cz

ZAVOLEJTE, NAPIŠTE

Osobní přístup k zájemcům o GoldenEgg, asistence při instalaci i Vašem vývoji webové prezentace.

Copyright 2016 GoldenEgg Website Builder by MAXON DESIGN s.r.o. | All Rights Reserved | Powered by WordPress