GoldenEgg Academy se blíží…

Během září upřesníme termín GoldenEgg Academy. Podtitul akademie je „staň se webmasterem a do roka fakturuj 50.000 Kč/měs.“. Není zcela jednoduché dnes vydělat 50.000 Kč/měsíčně. Pokud budete mít tým odborníků, kteří vás naučí od vyhledávání zakázek, přes implementační analýzy, základy designu a UI k tvorbě obsahu a SEO – je to možné. Není problém do roka fakturovat i více jak 50.000 Kč. Nemusíte umět vše, když víte na koho se obrátit a jak delegovat na své kolegy.

Změnili jsme strategii, nechceme prodávat GoldenEgg licence v řádech desetitisíců a statisíců, chceme vytvořit komunitu cca 100 webmasterů v ČR a SR, kteří si navzájem budou pomáhat a každý měsíc vytvoří 2-4 weby pro své klienty. Od nás dostanou prvotřídní technickou podporu, ale zajistíme i rozvoj v marketingu, obchodních záležitostech i tvorbě obsahu. Nebudeme slibovat, že za měsíc z vás bude špičkový webdesignér. Naučíme vás poctivému řemeslu. Vytvoříte jednoduchý až středně složitý web a shop bez jediného řádku kódu. Naučíme řídit projekty a delegovat tak, aby výsledek byl profi. Akademie není pro každého. Součástí výběrů zájemců do GoldenEgg Academy bude i test. Proto, abychom zbytečně neztráceli čas my, ale i vy :).

Po 4 letech vývoje jsme vše odladili a největší problém s rychlostí je odstraněn. Jak šlape moderní webová prezentace na WordPressu? Podívejte se na prezentaci http://oceania2.maxondesign.cz … Načteno za 0,87 vteřiny! https://tools.pingdom.com/…  jak běhá moderní shop WP+WOO+GE https://tools.pingdom.com/#!/eawhvk/http://hestra2.golden-egg.cz/obchod/ – 1,3sec. Nenajdete nástroj, který by umožnil tvořit jakýkoliv design na WordPressu a měl tyto výsledky. Prémiové šablony jsou několikanásobně pomalejší a problémy s úpravami designu stojí stovky hodin.

Propracovaný systém WIREFRAME http://init.golden-egg.cz umožní vytvořit z wireframe hotovou stránku za několik minut. Vy se můžete soustředit na tvorbu webu a nikoliv kódování či utrácet za programátory či kodéry. 80% webů není nutné tvořit na míru, ale lze postavit v GoldenEgg za zlomek času co vám budou vysvětlovat firmy, které razí myšlenku „vše na míru“.

Autor

goldeneggc

Publikováno

23.8.2016

Štítky

Žádné štítky

Komentáře

2

Sdílet

Vložte komentář

Your Name:
Website:
E-mail:
Message:

:

Zaujímavá správa. Test si vôbec neviem predstaviť. Tak isto ako cenu tejto Akadémie. Zaujíma ma aj dĺžka Akadémie a miesto. Myšlienka mať 100 webmastrov je zaujímavá, ale táto stratégia si vyžaduje asi opačný postup, teda Akadémia by si mala svojich webmastrov minimálne bezplatne vychovávať.

:

Děkujeme za názor. Test bude spíše z oblasti ochoty se věnovat akademii a webdesignu. Nechceme nic dělat polovičatě. Přes 4 roky vyvíjíme GoldenEgg a nyní víme jak efektivní může být uživatel. Systém je však velmi rozsáhlý a komplexní, proto je nutné osobní přístup. Místo bude cca 70km od Prahy a vstup bude za zakoupené licence + menší poplatek (oběd, prostor).