OBCHODNÍ PODMÍNKY

Publikováno 10. listopadu 2015

Děkujeme za váš zájem o software GoldenEggWebsite Builder. Tento dokument objasňuje, co obdržíte, pokud si software zakoupíte, a jak nakládáme s daty, která od Vás obdržíme. S těmito Smluvními podmínkami souhlasíte, pokud: Zakoupíte licenci ve verzi Single k softwaru GoldenEggWebsite Builder, nebo Zakoupíte licenci ve verzi Studio k softwaru GoldenEgg Theme Builder. Smlouva se uzavírá mezi vámi a Miroslavem Píšaou MAXON DESIGN, který působí  v souladu se zákony České republiky, IČ: 63821991.

1. O softwaru GoldenEgg Website Builder GoldenEggWebsite Builder je šablonovací systém pro platformu WordPress. Cílem tohoto systému je usnadnit zákazníkovi vytváření webových stránek, aniž by musel mít znalosti programování nebo kódování. Použitím produktu GoldenEggWebsite Builder potvrzujete, že tomuto rozumíte.

2. Distribuce Produkt GoldenEggWebsite Builder je distribuován výhradně prostřednictvím stránek www.golden-egg.cz jako elektronický download. Balíček obsahuje instalační soubory, dokumentaci a demo data pro import. Dle zakoupené licence obdržíte klíče k provozování vybraného počtu webů (Single = 1 web, Studio = 10 webů). „Web“ je definován jako jedna logická internetová stránka ve WordPressu. Pokud například máte stránku example.com a máte pro ni místní (local) a živé (live) prostředí, jedná se z pohledu GoldenEgg Website Builder o jeden web.

3. Podpora Součástí obou licencí je e-mailová podpora. Poskytujeme nejlepší možnou péči. Na požadavky týkající se podpory obvykle odpovídáme do 1–2 pracovních dnů. 4. Záruka GoldenEgg Website Builder se poskytuje ve stavu, v jakém je (takzvaně „as is“), bez jakékoli výslovné či předpokládané záruky. Nejsme odpovědní za jakékoli škody, včetně přímých, nepřímých, speciálních, náhodných či následných škod či ztrát, jež vzniknou používáním našich produktů či nemožností naše produkty používat. GoldenEgg Website Builder se testuje na čisté instalaci WordPressu. Některé pluginy třetích stran mohou způsobit nesprávné fungování GoldenEgg Website Builder nebo negativně ovlivňovat jeho činnost.

5. Licence šablony Na GoldenEgg Website Builder se vztahuje licence GNU General Public License v3, viz http://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.txt

6. Ochrana soukromí Během procesu platby od vás vyžadujeme určité informace, například e-mailovou adresu, bydliště apod. Tyto informace shromažďujeme pouze za účelem dodání výše uvedeného produktu a s nikým je nikdy nesdílíme. Jedinou výjimkou jsou poskytovatelé služeb, jako je hosting našich stránek, zálohování, zpracování plateb apod. Tímto nám k tomuto dáváte svolení a toto svolení se rozšiřuje i na důvěryhodné poskytovatele služeb, s nimiž spolupracujeme.

7. Jiné Tato dohoda se řídí zákony České republiky.

Copyright 2016 GoldenEgg Website Builder by MAXON DESIGN s.r.o. | All Rights Reserved | Powered by WordPress